Хлібна сльоза

Хлібна сльоза

Настоянка «Хлібна Сльоза» Зернова

Міцність 40% об. Спирт етиловий ректифікований "Люкс", вода питна підготовлена, ароматний спирт тмину, ароматний спирт коріандру, мед натуральний, колосок пшениці.

Настоянка «Хлібна Сльоза» Медова

Міцність 40% об. Спирт етиловий ректифікований "Люкс", вода питна підготовлена, настій липи, мед натуральний, цукор.

Настоянка «Хлібна Сльоза» Самогон

Міцність 40% об. Спирт етиловий ректифікований "Люкс", вода питна підготовлена, ароматний спирт дріжджів хлібопекарських, ароматний спирт житнього хліба, цукор, мед натуральний, замутнювач.

Настоянка «Хлібна Сльоза» З Перцем

Міцність 40% об. Спирт етиловий ректифікований "Люкс", вода питна підготовлена, настій червоного стручкового перцю, колір, цукор, мед натуральний, плід перцю стручкового.

Настоянка «Хлібна Сльоза» Журавлина

Міцність 40% об. Спирт етиловий ректифікований "Люкс", вода питна підготовлена, настій журавлини, ароматний спирт яблук сушених, цукор, мед натуральний, плоди журавлини.

Народженням новинок від ТМ "Хлібна Сльоза" ми зобов'язані нашим улюбленим покупцям. Завдяки численним позитивним відгуками, ми дізналися, що авторські пляшки горілки "Хлібна Сльоза" в подальшому використовуються для домашньої творчості - приготування в них різних настоянок і наливок. Це і зрозуміло - пляшка, створена за старими зразками і виготовлена вручну склодувами — не просто упаковка, а частка української історії.Основною ідеєю цієї серії стали атрибути українського стилю, вкладені всередину пляшок: це ягоди журавлини, колосок пшениці, плоди перцю і каламутний самогон. Натуральні компоненти мають обмежений термін зберігання, адже це органічні продукти.

Журавлина дає пікантну кислинку і ягідний аромат настоянці. Пшеничний колосок молочно-воскової стиглості символізує пшеничний спирт, з якого виготовлена настоянка, і надає  м'якість смаку. Плід червоного стручкового перцю, робить настоянку екстремальним напоєм з вогненним колоритом і легко зігріваючою пекучістю. Але найбільш оригінальна настоянка у цій серії - це "Хлібна Сльоза Самогон" класичний колір з відтінком місячного світла, при якому гнали самогон в селах в усі часи. Аромат опари на дріжджах і житньому хлібі і м'який смак з медовою солодкістю і пікантною ноткою хрону. Ставлячи на стіл пляшку з настоянкою Хлібна Сльоза - Самогон, ви немов переноситесь у твори М. В. Гоголя.