Українська наливочка

Українська наливочка

Вермут «Українська наливочка» полуничний
Приголомшливий полуничний аромат і приємний солодкий смак розбурхує уяву. Витончений напій для любителів вишуканого способу життя. Чудово підходить якості основи для коктейлів, з льодом або лимоном.
Місткість: 0,5 л.
Вміст спирту: 20% об.

Вермут "Українська наливочка" ожиновий
Вермут зі смаком теплого літа, що увібрав в себе аромат лісових галявин і смак стиглих ягід. Чудово підходить якості основи для коктейлів, з льодом або лимоном. Можна вживати в чистому вигляді. Поєднання всіх складових компонентів надає цьому легкому напою приємний солодкий смак.
Місткість: 0,5 л;
Вміст спирту: 20% об.

 


Вермут "Українська наливочка" вишневий
Яскраві, блискучі, солодкі вишні - невід'ємний атрибут сонячного літа. Вермут з вишуканим вишневим ароматом. Поєднання всіх складових компонентів надає цьому легкому напою приємний солодкий смак, який високо цінують справжні гурмани.
Місткість: 0,5 л;
Вміст спирту: 20% об.


Вермут "Українська наливочка" Горобиновий
Напій, що увібрав в себе всю глибину, терпкість і мудрість золотої осені. Поєднання соку горобини з настоєм запашних трав допомагає глибше проникнути в суть речей і пом'якшити серце, відкривши його для гармонії і радості.
Місткість: 0,5 л;
Вміст спирту: 20% об.

Вермут "Українська наливочка" журавлинний
Вермут "Журавлина" - це саме та солодка нота, яка приємно доповнить трапезу. Створений на основі високоякісних спиртів, настоїв запашних трав, соку журавлини і цукру, цей напій подарує приємне відчуття вдало прожитого дня.

Місткість: 0,5 л;
Вміст спирту: 20% об.