Колекція лікерів ТМ «U & A»

Колекція лікерів ТМ «U & A»

Колекція смачних, яскравих, соковитих лікерів. Розмаїття смаків приємно здивує і нікого не залишить байдужим. Лікери ТМ «U&A» - це прекрасна основа для найрізноманітніших коктейлів. Лінійка включає шість напоїв міцністю від 25% до 40%.

«Амаретто»

Смак лікеру - солодкий, м'який, витончений, округлий, з характерною гіркуватістю мигдалевих горішків. Міцність напою – 25%.

«Пізан»

Лікер яскраво-зеленого кольору, має солодкий банановий смак з відтінками ванілі, аромат насичений багатими нотами зеленого банана. Міцність напою – 25%.

«Персик»

Лікер має свіжий, тонкий і соковитий персиковий аромат, має гармонійний, солодкий фруктовий смак з відтінками стиглих персиків. Міцність напою – 25%.

«Блю Кюрасао»

Один з улюблених лікерів барменів. Його цитрусовий смак і аромат з нотками спецій добре розкривається у поєднанні з лимонним, апельсиновим, ананасовим соками, а також з джином, білим ромом, текілою або горілкою в різних варіаціях. Міцність напою – 25%.

«Самбука»

Оксамитовий, гармонійний і інтенсивний смак лікеру насичений солодкими нотками анісу і доповнений легкою кислинкою. Міцність напою – 40%.

«Тріпл Сек»

Лікер має гармонійний смак з нотками цитрусових фруктів і пікантною гірчинкою та чудовий аромат. Міцність напою – 40%.