Український Відбірний

Український Відбірний

Коньяк ТМ «Український Відбірний»

Коньяк був розроблений нашими майстрами-технологами спеціально для українського споживача. Цей бренд є уособленням мужності, лаконічності і суворості, благородний і одночасно легкий і пікантний. Не кожен сорт винограду підходить для виробництва коньяків, тому коньяк ТМ «Український Відбірний» купажується з коньячних спиртів, виготовлених тільки з білого винограду спеціальних сортів, який збирають в середині жовтня. Багаторічне дозрівання коньяків відбувається у старих дубових бочках. Колір напою при цьому змінюється з золотистого на темно-золотистий. Аромат стає дубово-ванільним, набуваючи відтінки кольорів і прянощів.

Сукупність старовинних традицій виготовлення коньяку на нашому підприємстві, високого професійного рівня співробітників, технології виробництва і прекрасної сировини, є гарантією якості благородного напою.

Коньяк ТМ «Український добірний» не залишить споживача байдужим, а запам'ятається багатогранним і гармонійним ароматом, повнотою і м'якістю смаку, і залишить спогад про гідний український коньяк.