Ай-Петрі

Ай-Петрі

Сьогодні, аби відродити старі традиції українського коньячного виробництва, ТОВ "СТРОНГДРІНК" є виробником однієї з найвідоміших в Україні торгових марок коньяку - «Ай-Петрі»

Ординарний коньяк

3 зірки
Коньяк ординарний, виготовляється з коньячних спиртів, витриманих у дубових бочках не менше 3 років. Сонячний золотистий колір, ніжний смак, гармонійний з легким квітковим відтінком.
Міцність — 40%, об“єм — 0,5л, 0,25л, 0,1 л.

4 зірки
Коньяк ординарний, виготовляється з коньячних спиртів, витриманих у дубових бочках не менше 4 років. Колір бурштиновий з золотистим відтінком. Смак м'який, повний гармонійний з яскраво вираженими фрукто-квітковими та ванільними відтінками.

Міцність 40%, об“єм 0,5 л і 0,25 л.

5 зірок
Коньяк ординарний, виготовляється з коньячних спиртів, витриманих у дубових бочках не менше ніж 5 років. Колір золотистий, має благородний м'який смак. Аромат стиглих плодів з легкими квітковими відтінками.

Міцність 40%, об“єм 0,5 л, 0,25 л і 0,1 л.

Марочний коньяк

Коньяк витриманий

Виготовлений з коньячних спиртів, витриманих у дубових бочках 6-7 років. Він володіє темно-золотистим кольором, гармонійним своєрідним смаком з довгим приємним післясмаком.

Міцьність 41%, об“єм 0,5 л. Кожна пляшка упакована в подарункову коробку.

Коньяк витриманий вищої якості

Виготовлений з коньячних спиртів витриманих в дубових бочках, середнього віку не менше 8-10 років. Шляхетний томно-бурштиновий колір. Напій має букет складних шоколадно-ванільних відтінків. Смак м'який, оксамитовий.

Міцьність 42%, об“єм 0,5 л. Кожна пляшка упакована в подарункову коробку.

Коньяк старий

Зроблений з коньячних спиртів, витриманих у дубових бочках, середнього віку не менше 10 років. Має темно-бурштиновий колір. У букеті відчуваються відтінки шоколаду і ванілі, смак м'який, гармонійний з оксамитовим післясмаком.

Напій для справжніх гурманів!