Домашня колекція

Домашня колекція

НАПІЙ АЛКОГОЛЬНИЙ ТМ «Домашня колекція» Журавлина

Великі, соковиті ягоди журавлини подарували напою свій терпкий аромат і неповторний кисло-солодкий смак. Це яскраво-рубінове досконалість зігріє Ваше серце як недовгий, але прекрасне північне літо.

Ємність: 0.5л
Міцність: 12%
 
НАПІЙ АЛКОГОЛЬНИЙ ТМ «Домашня колекція» Горобина

З давніх пір відома своїми цілющими властивостями. Ці властивості повністю зберігаються в напої «Домашня колекція Горобина», який запам'ятовується ще й чудовим післясмаком червоних ягід горобини, що несе в собі чарівний відтінок осені.
Ємність: 0.5л
Міцність: 12%
 
НАПІЙ АЛКОГОЛЬНИЙ ТМ «Домашня колекція» Полуниця


Налівшаяся кольором і соком, пахуча неповторним, солодким ароматом полуниці віддала все своє багатство цієї чудової настоянці. Ви не зможете забути цей багатий букет, подарований самою природою.
Ємність: 0.5л
Міцність: 12%

 


НАПІЙ АЛКОГОЛЬНИЙ ТМ «Домашня колекція» Ожина

Терпкість і ніжність ягід ожини, неповторний аромат нагрітих сонцем грон дбайливо зберіг для Вас напій «Домашня колекція Ожина».

Ємність: 0.5л
Міцність: 12%
 
НАПІЙ АЛКОГОЛЬНИЙ ТМ «Домашня колекція» Вишня

Неповторний п'янкий смак стиглої, налитої сонцем вишні в цій настоянці прекрасно поєднується з ніжною терпкістю цих ягід. Легка пікантна нотка спецій надає смаку вишуканість і шарм і вабить глибоким рубіновим кольором.
Ємність: 0.5л
Міцність: 12%

Серія алкогольних напоїв ТМ «Домашня колекція» - це з'єднання нових технологій з народними українськими традиціями. Лінійка складається з п'яти смаків: полуниця, горобина, вишня, ожина, журавлина, кожен з яких подарує Вам незабутній смак і аромат літа.