вермут | Коктейлі з вермутом

Вермут як універсальний компонент коктейлів. Тільки найкраще!

Вермут - один з найбільш «стародавніх» напоїв, історія походження якого сягає корінням в період існування Стародавнього Єгипту. Саме тоді давньоєгипетські жерці почали виготовляти і використовувати вермут для лікування різних захворювань. Крім того, настоянки на травах застосовувалися як дезінфікуючі засоби в період знищують світ епідемій холери і чуми.

Цікавим є той факт, що вермут пив і сам Гіппократ, щоб вилікуватися від мігрені і депресії.

Вперше документальна згадка вермуту зустрічається в 17 столітті, коли італієць на ім'я Алессіо пригостив незвичайним напоєм короля Баварії. У промислових масштабах виробництво вермуту почалося в 1838 році в Туріні компанією «Брати Кора».

Сучасний вермут, звичайно, відрізняється за смаком від гіппократского, хоча і досить близький до нього за складом і способом приготування.

Раніше в вермут додавали не тільки трави, але і фрукти, ягоди, спеції. Тому зовсім не дивно, що його досить часто використовують як основу для коктейлів, а не просто п'ють, як самостійний напій.

У складі вермуту - біле вино і прянощі. До сорока різних видів спецій може міститися в напої. Незмінними залишаються тільки: полин, кориця, імбир, гвоздика, кмин, кора хінного дерева, ваніль і скоринки апельсина.

Як ми бачимо, в основному, вермут використовувався як ліки. Чому ж трав'яний напій у багатьох сучасних людей асоціюється з розпусним способом життя? У нас є відповідь! У всьому винні французи, які намагаються вийти за межі осяжного людською свідомістю і проводять експерименти з вермутом. Які саме - нам не відомо, однак, саме з 20 століття вермут вважається напоєм, ідеальним для спокушання. Так що можете бути впевнені, що вермут - це найкращий напій для романтичного побачення.

Топ простих рецептів коктейлів з вермутом
Коктейль «Давай одружимося»
Складові:
Вермут білий - 50 мл,
Тонік - 150 мл,
Лимон - 30 г,
Кубики льоду - 200 г.

приготування:
Стакан наповніть кубиками льоду, акуратно влийте вермут, потім тонік, розмішайте коктейль і прикрасьте невеликими лимонними часточками.

Коктейль «Лягай поруч»
Складові:
Вермут червоний - 50 мл,
Сік гранатовий - 150 мл,
Гранат - 50 г,
Кубики льоду - 200 г.

приготування:
Стакан наповніть кубиками льоду, налийте вермут, тепер акуратно додайте сік, розмішайте і прикрасьте гранатом.
Коктейль «Роздягайся»
Складові:
Вермут білий - 50 мл,
Біттер Лемон - 150 мл,
Грейпфрут - 7 г,
Кубики льоду - 200 г.

приготування:
Наповніть склянку кубиками льоду, налийте білий вермут і додайте біттер лемон, розмішайте, прикрасьте коктейль цедрою грейпфрута.
Коктейль «Чай для двох»
Складові:
Вермут білий сухий - 125 мл,
Лічі - 1 банка,
Чай чорний - 5 чайних ложок,
Цукор - 50 г,
Сік - 250 мл,
Вода - 0,5 л.

приготування:
В білий вермут додайте сік лічі та дайте йому настоятися не менше п'яти годин. Заваріть чай з цукром, охолодіть. Додайте в холодний чай настояний вермут і апельсиновий сік.